Terminplan für das Schuljahr 2020/21

10.09. 08.00

10.30

Wiederholungsprüfungen / popravni izpiti (alle Lehrer anwesend / vsi učitelji)

Konferenz für KV / konference za razredničarke

13.09. 08.00

 

10.00

12.00

13.15

14.00

Wiederholungsprüfungen / popravni izpiti

Aufnahmsprüfungen / sprejemni izpiti

Einschreibung / vpisovanje

Konferenz (AP, WP) / konferenca o sprejemnih in popravnih izpitih

Fachkonferenz / Strokovna konferenca za prehrano in gastronomijo

Eröffnungskonferenz / začetna konferenca

14.09. 08.30 Schülermesse / šolarska maša (Jurij Buch, Mag. Šebat)
15. – 17.09.  17.00 Orientierungstage / duhovno srečanje v Repnjah (II. Jahrgang/letnik: Mag. Šebat, Mag. Kulnik)
23. – 28.09.   Exkursion Florenz & Rom / Firence &  Rim  (III. Jahrgang/letnik: Mag. Šebat)                                                    
22.09. 08.30 Schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit  

(Angewandte Betriebswirtschaft und Rechnungswesen / 

uporabno gospodarsko poslovanje in računovodstvo) 

23.09.   Standardiersierte schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit 

(Deutsch/nemščina)

30.09.  

 

Standardiersierte schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit 

(Englisch/angleščina)

Gemeinsam/skupno 2021 – predstavitev projektov, Mohorjeva/Hermagoras (Marjan Sticker, Olip)

04.10. 08.00 Wiederholungsprüfungen / popravni izpiti (IV. Jahrgang/letnik)

Zwischenkonferenz / vmesna konferenca (1. Nebentermin / stranski termin)

5.10. 15.00 Pädagogische Konferenz, danach geselliges Beisammensein in der Taberna /

pedagoška konferenca, nato srečanje v Taberni

06.10. 07.45 Franziskusfest in Maria Saal / Frančiškov praznik v Gospe Sveti (Mag. Šebat) 
        08.10. Wallfahrt der MaturantInnen nach Maria Saal / romanje maturantov v Gospo Sveto

(V. Jahrgang/letnik)

11.10. 10.00 Schulsprecherwahl / volitev zastopnikov šole
12.10. 08.00 Fototermin (Foto Schober)

Cross Country Bezirksmeisterschaft / okrajno prvenstvo (Mag. Melcher)

13. – 15.10.  17.00 Orientierungstage / duhovno srečanje v Repnjah (III. Jahrgang/letnik: Mag. Šebat, MMag. Metschina)
14.10.   08.00 English-Workshop (IV. letnik – Doheny Stephen)
15.10.   08.00 Kompensationsprüfungen / kompenzacijski izpiti
18.10.   13.00 Mündliche Reifeprüfung / ustni zrelostni izpiti (1. NT)
19.10. Cross Country Landesmeisterschaft / deželno prvenstvo (Mag. Melcher)
20.10. Welcome Day (I. Jahrg./letnik, EWF/SGŠ): Mag. Partl, Mag. Olip)
21. – 25.10.   Assisi  (I, II. Jahrgang/letnik: Mag. Šebat)                                                    
  25.10. 1. Schulaut. freier Tag / avt. prosti dan
  27. – 29.10 2. – 4. Schulaut. freier Tag / avt. prosti dan
        3.11. 15.30 Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca 
        4.11.   Vorstellung des Kochbuches »Polsterzipf & Grantnschleck« an der BD / Predstavitev kuharske knjige na ID
04. – 05.11. Medeni paviljon
11.11.   Vorstellung des Kochbuches »Polsterzipf & Grantnschleck« an der Schule / Predstavitev kuharske knjige na šoli
17.11. Privatschultag / dan privatnih šol: Das Katholische an den katholischen Privatschulen (Tanzenberg / Plešivec) – dr. Jože Marketz
25.11. 07.45 Vorbereitung auf die Adventzeit / priprava na advent (Mag. Šebat)
01.12. 15.30

18.00

Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca

Sitzung des SGA / seja odbora šolske skupnosti (Mag. Olip)

03.12. 15.00

16.00

Jahreshauptversammlung / občni zbor združenja staršev

1. Elternsprechtag / dan staršev

06.12 – 10.12. Wien Aktion (III. Jahrgang/letnik: MMag. Natascha Metschina, Mag. Vouk-Grilc)
      23.12.   07.00 HL. Messe / svitna (Jurij Buch, Mag. Šebat)
      23.12. 16.00 Weihnachtsfeier / božičnica 
24.12.2021 06.01.2022   Weihnachtsferien / božične počitnice

2022

07.01.   Schulaut. freier Tag / avt. prosti dan (Unterricht/pouk am 19.04.2022)
13.01. 15.30 Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca  
13.01.   Standardiersierte schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit 

Deutsch/nemščina)

14.01.   Standardiersierte schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit 

(Englisch/angleščina)

19.01.  

 

 

Schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit  

(Angewandte Betriebswirtschaft und Rechnungswesen / uporabno gospodarsko poslovanje in računovodstvo)

22.01. 08.30 Tag der offenen Tür / dan odprtih vrat  / open house / giorno di casa aperta 
28.01. Wintersporttag / zimski športni dan (Antenne SchulSkiTag 2020) 
03. – 07.02. 07.00 Intensivsprachwoche in Klagenfurt/ intenzivni jezikovni teden v Celovcu

(I. Jahrgang / letnik, SGŠ/EWF): Mag. Partl, Mag. Gasser

Intensivsprachwoche in Ljubljana / intenzivni jezikovni teden v Ljubljani 

(I. Jahrgang / letnik, SGŠ/EWF): Mag. Koschier, Marija Poklukar

04.02. 12.30 Semesterkonferenz / semestralna konferenca
10. – 14.02.   Semesterferien / semestralne počitnice
25.02.      Faschingsball / pustni ples
05.03.    46. Benefiztombola / dobrodelna tombola (III. letnik: Mag. Šebat, MMag. Till)
24.03. 14.00 Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca
28.03 – 01.04.   Wien Aktion (IV. Jahrgang/letnik: Mag. Vouk-Grilc)
02.04. 08.00 Hl. Messe / sv. Maša                                                   
04. –  14.04.   Osterferien / velikonočne počitnice
    15.05. 10.30 Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca  
18.05 –    04.06.   Vorprüfungen zur Reife- und Diplomprüfung / 

predhodni zrelostni in diplomski izpiti

20.05. 12.15 Notenkonferenz / redovalna konferenca (V. Jahrgang / letnik)
28.04.   Wiederholungsprüfungen / popravni izpiti (V. Jahrgang / letnik)
29.04.   Letzter Schultag / zaključek šolskega leta (V. Jahrgang / letnik)

SPAR Coffee to help (Mag. Šebat)

25. –  29.05.   Sportwoche Lignano / športni tenden (III. Jahrgang/letnik: Mag. Vouk-Grilc, 

Mag. Mutzbauer-Dovjak)                              Neuer Termin / nov termin: 21. – 25.9.2020

      03.05.   Standardiersierte schriftliche Reife- und Diplomprüfung / pisni zrelostni in diplomski izpit (Angewandte Mathematik / uporabna matematika)
      05.05.   Standardiersierte schriftliche Reife- und Diplomprüfung / pisni zrelostni in diplomski izpit (Deutsch / nemščina)
      06.05.  

 

Standardiersierte schriftliche Reife- und Diplomprüfung / pisni zrelostni in diplomski izpit (Englisch / angleščina)
09.05.  

 

 

Standardisierte schriftliche Reife- und Diplomprüfung  / pisni zrelostni in diplomski izpit  (Angewandte Betriebswirtschaft und Rechnungswesen / uporabno gospodarsko poslovanje in računovodstvo)
11.05.   Standardiersierte schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit 

(Slowenisch / slovenščina)

12.05.  

 

Standardiersierte schriftliche Reifeprüfung / pisni zrelostni izpit 

(Italienisch / italijanščina)

01. – 02.06. 08.00 Kompensationsprüfungen (standardisiert) / kompenzacijski izpiti
31.05. Letzter Schultag / zaključek šolskega leta (III. Jahrgang / letnik)
17.06   Schulaut. freier Tag / avt. prosti dan (Unterricht/pouk am 07.06.2022)
07.07. 13.00 Notenkonferenz / redovalna konferenca
08.07. 08.00 Aufnahmsprüfung / sprejemni izpiti
10.07.    

   11.00

Schlussgottesdienst / zaključna sv. maša 

Abschlusskonferenz / zaključna konferenca