WebUntis

Koledar za šolsko leto

Kalender

Januar 2023

torek januar 31

7:45 am – 11:15 am
Präventionsworkshop / Delavnica - Aidshilfe Kärnten

Februar 2023

četrtek februar 2

8:00 am – 1:00 pm
Lehrlingsmesse / Sejem za vajence, Messe Klagenfurt / Celovec, Einjährige / enoletna

ponedeljek februar 6

8:00 am – 4:00 pm
Schulchortag / Zborovski dan

torek februar 7

8:00 am – 3:00 pm
Wintersporttag / Zimski športni dan

sreda februar 8

8:00 am – 1:00 pm
Schilanglauf Schulmeisterschaften / Šolsko prvenstvo v teku na smučeh, Alpenarena Villach / Beljak
1:00 pm – 1:45 pm
Semesterkonferenz / Semestralna konferenca
2:00 pm – 5:00 pm
Schilf / Izobraževanje za učitelje Sprachbewusster Unterricht, Mag. Martin Erian

četrtek februar 9

7:00 pm – 9:00 pm
Festveranstaltung / Prešernova proslava SPZ & KKZ, ORF Klagenfurt

petek februar 10

12:00 pm – 12:30 pm
Semesterzeugnisse / Polletna spričevala

ponedeljek februar 13 – nedelja februar 19

Semesterferien / Semestralne počitnice

ponedeljek februar 20 – petek februar 24

Sprachwoche / Jezikovni teden, I. Jg. & Einjährige / l. l. & enoletna

sreda februar 22

9:30 am – 11:15 am
Vortrag / Predavanje Štirje velikani Slovenstva, Aleš Maver, IV & V. Jg. / l.

torek februar 28

10:30 am – 2:00 pm
Mündliche RDP 2. NT/ Ustni zrelostni izpiti 2. stranki termin

Marec 2023

ponedeljek marec 6 – petek marec 10

Besuch der Partnerschule aus Bulgarien / Obisk partnerske šole iz Bolgarije

četrtek marec 9

5:00 pm – 10:00 pm
47. Benefiztombola / Dobrodelna tombola

torek marec 21

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / Pedagoška konferenca

četrtek marec 23

3:00 pm – 5:00 pm
Privatschultag / Dan privatnih šol, Sodalitas Tainach / Tinje

sreda marec 29 – nedelja april 2

Krakau / Krakav

četrtek marec 30

8:00 am – 9:00 am
Gottesdienst vor Ostern / Velikonočna sv. maša

April 2023

sobota april 1 – ponedeljek april 10

Osterferien / Velikonočne počitnice

četrtek april 20

8:00 am – 6:00 pm
Präsentation der Diplomarbeiten / Prezentacija diplomskih nalog

ponedeljek april 24

12:15 pm – 12:45 pm
Notenkonferenz / Redovalna konferenca V. Jg. / l.

sreda april 26

8:00 am – 12:00 pm
Wiederholungsprüfungen / Popravni izpiti V. Jg. / l.

petek april 28

8:00 am – 8:30 am
Letzer Schultag / Zaključek šolskega leta V. Jg. / l.
9:00 am – 12:00 pm
Coffee to help

nedelja april 30 – nedelja maj 7

Bulgarien / Bolgarija

Maj 2023

torek maj 2

8:00 am – 2:00 pm
RDP RW&BW / Pisni zrelostni izpit računovodstvo&gospodarstvo

sreda maj 3

8:00 am – 2:00 pm
SRDP AM / Pisni zrelostni izpit matematika

petek maj 5

8:00 am – 2:00 pm
SRDP D / Pisni zrelostni izpit nemščina

ponedeljek maj 8

8:00 am – 2:00 pm
SRDP S / Pisni zrelostni izpit slovenščina

torek maj 9

8:00 am – 2:00 pm
SRDP E / Pisni zrelostni izpit angleščina

sreda maj 10

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / Pedagoška konferenca

četrtek maj 11

8:00 am – 2:00 pm
SRDP I / Pisni zrelostni izpit italijanščina

sreda maj 17

6:00 pm – 8:00 pm
Impuls / Impulz 2023

petek maj 19

All Day
3. Schulautonomer Tag / 3. avtonomni šolski dan

ponedeljek maj 22

12:15 pm – 12:45 pm
Notenkonferenz / Redovalna konferenca III. Jg. / l.
1:00 pm – 1:30 pm
Zwischenkonferenz RDP / Vmesna konferenca zrelostni izpiti

sreda maj 24 – sreda junij 7

Vorprüfungen / Predhodni izpiti, IV. Jg. / l.

petek maj 26

8:00 am – 8:30 am
Letzter Schultag / Zaključek šolskega leta III. Jg. / l.

sreda maj 31 – četrtek junij 1

Kompensationsprüfungen / Kompenzacijski izpiti

Junij 2023

petek junij 9

All Day
4. Schulautonomer Tag / 4. avtonomni šolski dan

torek junij 13 – sreda junij 14

Mündliche RDP / Ustni zrelostni izpit

četrtek junij 15

4:30 pm – 10:00 pm
Maturafeier / Valeta

ponedeljek junij 19 – petek junij 23

Sportwoche / Športni teden, II. & IV. Jg. / l.

Julij 2023

ponedeljek julij 3

8:00 am – 9:00 am
Notenkonferenz / Redovalna konferenca

sreda julij 5

8:00 am – 10:00 am
Aufnahmeprüfungen / Sprejemni izpiti

petek julij 7

8:00 am – 9:00 am
Schlussgottesdienst / Zaključna sv. maša
10:30 am – 11:30 am
Abschlusskonferenz / Zaključna konferenca