WebUntis

Koledar za šolsko leto 2022/2023

Kalender

September 2022

sreda september 28 5:00 pm – petek september 30 1:00 pm

Orientierungstage / duhovno srečanje Repnje, II. Jg. / l. (Mag. Šebat)

sreda september 28 5:00 pm – petek september 30 1:00 pm

Orientierungstage / duhovno srečanje Repnje, I. Jg. / l. (Mag. Šebat)

sreda september 28

8:00 am – 8:30 am
SRDP Slowenisch / pisni zrelostni izpit slovenščina
8:00 am – 11:00 am
Tag der Srpachen / Dan jezikov - Besuch der MS St. Jakob / obisk Srednje šole Šentjakob

petek september 30

8:00 am – 8:30 am
RDP RW&BW / pisni zrelostni izpit računovodstvo&gospodarstvo

Oktober 2022

ponedeljek oktober 3

7:45 am – 8:00 am
Zwischenkonferen 1. NT / vmesna konferenca 1. stranski termin
8:00 am – 8:30 am
Wiederholungsprüfungen IV. Jg. / popravni izpiti IV. l.

torek oktober 4

12:15 pm – 12:45 pm
Konferenz Wiederholungsprüfungen IV. Jg. / konferenca popravni izpiti IV. l
6:00 pm – 7:00 pm
Elternabend / Roditeljski sestanek, V. Jg. / l., Mag. Vouk-Grilc

sreda oktober 5

8:00 am – 8:30 am
Schulsprecherwahl / volitve za zastopnika dijakov
3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz (danach geselliges Beisammensein) / Pedagoška konferenca (nato srečanje)

četrtek oktober 6

8:00 am – 8:30 am
Franziskuswanderung / Frančiškov praznik Seldce, Zell / Sele (Mag. Šebat)

torek oktober 11

8:00 am – 8:30 am
Fototermin / fotograf

sreda oktober 12 5:00 pm – petek oktober 14 1:00 pm

Orientierungstage / duhovno srečanje Repnje, III. Jg. / l. (Mag. Šebat, Mag. Kulnik)

sreda oktober 12

8:00 am – 8:30 am
Kompensationsprüfungen / kompenzacijski izpiti
9:00 am – 9:30 am
Cross Country Bezirksmeisterschaften / okrajno prventstvo (Mag. Melcher)

četrtek oktober 13

All Day
BEST Klagenfurt / Celovec

ponedeljek oktober 17

8:00 am – 8:30 am
Welcome day, I. Jg & EWF / l. SGŠ (Mag. Melcher, Mag. Olip)

torek oktober 18

1:00 pm – 1:30 pm
Mündliche RDP 1. NT/ ustni zrelostni izpiti 1. stranki termin

sreda oktober 19

9:00 am – 9:30 am
Cross Country Landesmeisterschaften / deželno prvenstvo (Mag. Melcher)

četrtek oktober 20

10:00 am – 10:30 am
Theatervorstellung / gledališka predstava Let v Rim

ponedeljek oktober 24 – petek oktober 28

Assisi, I. & II. Jg. / l. (Mag. Šebat)

torek oktober 25

6:00 pm – 7:00 pm
Elternabend / Roditeljski sestanek, III. Jg. / l., Mag. Kulnik

četrtek oktober 27 – ponedeljek oktober 31

Herbstferien / jesenske počitnice

November 2022

ponedeljek november 7

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca

četrtek november 10

6:00 pm – 6:30 pm
30-Jahr-Jubiläum des Internates / 30. obletnica internata

petek november 18

8:00 pm – 8:30 pm
Maturaball / maturantski ples

torek november 22

11:45 am – 12:45 pm
English theatre Unacceptable (Mag. Doheny S.)

četrtek november 24

9:00 am – 9:30 am
Vorbereitung auf die Adventzeit / priprava na advent (Mag. Šebat)

torek november 29

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca
5:00 pm – 5:30 pm
Sitzung des SGA / seja odbora šolske skupnosti (Mag. Olip)

December 2022

petek december 2

7:00 am – 7:30 am
Rorate / Svitna (Mag. Šebat)
3:00 pm – 3:30 pm
Jahreshauptversammlung des Elternvereines / občni zbor združenja staršev
4:00 pm – 4:30 pm
Elternsprechtag / dan staršev

torek december 6 – torek december 13

Rom / Rim, II. Jg. / l. (Mag. Rosenzopf, Mag. Šebat)

petek december 9

All Day
1. Schulautonomer Tag / 1. avtonomni šolski dan

ponedeljek december 19 – petek december 23

Wienaktion / Dunaj, III. Jg. / l. (Mag. Kulnik)

četrtek december 22

8:00 am – 8:30 am
Gottesdienst vor Weihnachten / Božična sv. maša (Mag. Šebat)

petek december 23

8:00 am – 8:30 am
2. Schulautonomer Tag / 2. avtonomni šolski dan

sobota december 24 – petek januar 6

Weihnachtsferien / Božične počitnice

Januar 2023

sreda januar 18

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca

petek januar 20

8:30 am – 9:00 am
Tag der offenen Tür / dan odprtih vrat

Februar 2023

torek februar 7

12:15 pm – 12:45 pm
Semesterkonferenz / semestralna konferenca

petek februar 10

12:00 pm – 12:30 pm
Semesterzeugnisse / polletna spričevala

ponedeljek februar 13 – nedelja februar 19

Semesterferien / semestralne počitnice

Marec 2023

četrtek marec 9

5:00 pm – 5:30 pm
47. Benefiztombola / dobrodelna tombola (Mag. Šebat, Mag. Olip)

torek marec 21

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca

četrtek marec 23

3:00 pm – 5:00 pm
Privatschultag / Dan privatnih šol, Sodalitas Tainach / Tinje

torek marec 28 – sobota april 1

Krakau (Mag. Šebat)

četrtek marec 30

8:00 am – 8:30 am
Gottesdienst vor Ostern / velikonočna sv. maša (Mag. Šebat)

April 2023

sobota april 1 – ponedeljek april 10

Osterferien / velikonočna počitnice

četrtek april 20

8:00 am – 8:30 am
Präsentation der Diplomarbeiten / prezentacija diplomskih nalog

ponedeljek april 24

12:15 pm – 12:45 pm
Notenkonferenz / redovalna konferenca V. Jg. / l.

sreda april 26

8:00 am – 8:30 am
Wiederholungsprüfungen / popravni izpiti V. Jg. / l.

petek april 28

8:00 am – 8:30 am
Letzer Schultag / zaključek šolskega leta V. Jg. / l.
9:00 am – 9:30 am
Coffee to help

Maj 2023

torek maj 2

8:00 am – 8:30 am
RDP RW&BW / pisni zrelostni izpit računovodstvo&gospodarstvo

sreda maj 3

8:00 am – 8:30 am
SRDP AM / pisni zrelostni izpit matematika

petek maj 5

8:00 am – 8:30 am
SRDP D / pisni zrelostni izpit nemščina

ponedeljek maj 8

8:00 am – 8:30 am
SRDP S / pisni zrelostni izpit slovenščina

torek maj 9

8:00 am – 8:30 am
SRDP E / pisni zrelostni izpit angleščina

sreda maj 10

3:00 pm – 4:30 pm
Pädagogische Konferenz / pedagoška konferenca

četrtek maj 11

8:00 am – 8:30 am
SRDP I / pisni zrelostni izpit italijanščina

sreda maj 17

6:00 pm – 6:30 pm
Impuls / Impulz 2023 (Marjan Sticker, Mag. Koschier)

petek maj 19

All Day
3. Schulautonomer Tag / 3. avtonomni šolski dan

ponedeljek maj 22

12:15 pm – 12:45 pm
Notenkonferenz / redovalna konferenca III. Jg. / l.
1:00 pm – 1:30 pm
Zwischenkonferenz RDP / vmesna konferenca zrelostni izpiti

sreda maj 24 – sreda junij 7

Vorprüfungen / predhodni izpiti, IV. Jg. / l.

petek maj 26

8:00 am – 8:30 am
Letzter Schultag / zaključek šolskega leta III. Jg. / l.

sreda maj 31 – četrtek junij 1

Kompensationsprüfungen / kompenzacijski izpiti

Junij 2023

petek junij 9

All Day
4. Schulautonomer Tag / 4. avtonomni šolski dan

torek junij 13 – sreda junij 14

Mündliche RDP / ustni zrelostni izpit

četrtek junij 15

4:30 pm – 5:00 pm
Maturafeier / Valeta

ponedeljek junij 19 – petek junij 23

Sportwoche / športni teden, II. & IV. Jg. / l. (Mag. Mutzbauer-Dovjak, Mag. Partl, Mag. Metschina)

Julij 2023

ponedeljek julij 3

8:00 am – 8:30 am
Notenkonferenz / redovalna konferenca

sreda julij 5

8:00 am – 8:30 am
Aufnahmeprüfungen / sprejemni izpiti

petek julij 7

8:00 am – 8:30 am
Schlussgottesdienst / zaključna sv. maša
10:30 am – 11:00 am
Abschlusskonferenz / zaključna konferenca