WebUntis

Učitelji in administracija

Vodstvo šole

Mag. Marija Olip
Tel-: +43 4253 2750 (12)
hblawb-stpeter@bildung-ktn.gv.at

Vodstvo konventa, uprava

Sr. Veronika Supan
Tel: +43 4253 2750 (13)
konvent.st-peter@gmx.net

Računovodstvo

Mag. Janja Zenz-Stern
Tel: +43 4253 2750 (24)
konvent.st-peter@a1.net

Bančni račun:
Konvent šolskih sester:
Posojilnica-Bank Št.Jakob v Rožu
IBAN: AT04 3910 0000 0502 0151
BIC: VSGKAT2K

Učitelji in govorilne ure

V času govorilnih ur ali po dogovoru so dosegljivi v zbornici: 04253/2750-16.

 

Andrea Amruš-Einspieler dipl. ped.
andrea.amrus-einspieler@bildung.gv.at čet: 7. ura
(13.05–14.00)
Mag. Astrid Doheny astrid.doheny@bildung.gv.at pon: 2. ura
(8.35–9.25)
Mag. Stephen Doheny B. A.
stephen.doheny@bildung.gv.at tor: 7. ura
(13.05–14.00)
Mag. Julia Theres Gasser (IP)
julia.gasser@bildung.gv.at sre: 5. ura
(11.25–12.15)
MMag. Judith Koren judith.koren@bildung.gv.at tor.: 2. ura
(8.35–9.25)
Mag. Sonja Koschier sonja.koschier@bildung.gv.at čet.: 4. ura
(10.25–11.15)
Mag. Daniela Kulnik daniela.kulnik@bildung.gv.at čet.: 5. ura
(11.25–12.15)
Mag. Erik Manfred Lorenz erik-manfred.lorenz@bildung.gv.at sre: 4. ura
(11.25–12.15)
HOL Valentin Mak
valentin.mak@ms-st-jakob.ksn.at tor: 7. ura
(13.05–13.55)
Mag. Hubert Male hubert.male@bildung.gv.at sre: 4. ura
(11.25–12.15)
Mag. Carina Melcher carina.melcher@bildung.gv.at tor: 7. ura
(13.05–14.00)
MMag. Natascha Metschina natascha.metschina@bildung.gv.at tor: 4. ura
(10.25–11.15)
Mag. Nataša Mutzbauer-Dovjak
natasa.mutzbauer-dovjak@bildung.gv.at tor: 7. ura
(13.05–14.00)
Mag. Marija Olip, ravn.
marija.olip@bildung.gv.at tor: 5. ura
(11.25–12.15)
Mag. Natascha Partl, dipl. ped., FV natascha.partl@bildung.gv.at tor: 3. ura
(9.35–10.25)
Mag. Daniela Pečnik daniela.pecnik@bildung.gv.at sre: 3. ura
(11.25–12.15)
Mag. Maria Perne maria.perne@bildung.gv.at tor: 4. ura
(10.25–11.15)
Maria Roblek dipl. ped.
maria.roblek@bildung.gv.at sre: 6. ura
(12.15–13.05)
Mag. Johannes Rosenzopf johannes.rosenzopf@bildung.gv.at čet: 7. ura
(13.05–13.55)
Marjan Štikar marjan.stikar@bildung.gv.at po dogovoru
Mag. Urša Šebat urska.sebat1@bildung.gv.at pon: 3. ura
(9.35–10.25)
MMag. Hemma Till
 hemma.till@bildung.gv.at tor: 3. ura
(9.35–10.25)
Mag. Lidija Vouk-Grilc lidija.vouk-grilc@bildung.gv.at tor: 5. ura
(11.25–12.15)
Dr. Mirjam Zwitter-Šlemic mirjam.zwitter-slemic@bildung.gv.at čet: 7. ura
(13.05–13.55)
Marija Poklukar (asistentka za slovenščino) marija.poklukar321@gmail.com po dogovoru

Spremljevalka mladih / Jugendcoach

Mag. Dunja Germ
pon – pet: 09:00 – 14:00
0664 60177 3390
dunja.germ@oesb.at

Vzgojiteljice v internatu Št. Peter

  • s. Urša Šebat, vodja Internata Št. Peter in enote Klara (novi internat)
  • Katja Križnar, vzgojiteljica v enoti Klara
  • Marta Habe, vodja enote Frančišek (3. nadstropje nad šolo)
  • Robert Kralj, vzgojitelj v enoti Frančišek

Več o internatu: www.internat-stpeter.at