Učitelji in administracija

Vodstvo šole

Dv. sv. mag. Stefan Schellander
Tel-: +43 4253 2750 (12)
Mob.: 0664 2047500
hblawb-stpeter@bildung-ktn.gv.at

Vodstvo konventa, uprava

Sr. Veronika Supan
Tel: +43 4253 2750 (13)
konvent.st-peter@gmx.net

Računovodstvo

Mag. Janja Zenz-Stern
Tel: +43 4253 2750 (24)
konvent.st-peter@a1.net

Bančni račun:
Konvent šolskih sester:
Posojilnica-Bank Št.Jakob v Rožu
IBAN: AT04 3910 0000 0502 0151
BIC: VSGKAT2K

Učitelji in govorilne ure

V času govorilnih ur ali po dogovoru so dosegljivi v zbornici: 04253/2750-16.

 

Andrea Amruš-Einspieler dipl. ped.
andrea.amrus-einspieler@bildung.gv.at četrtek: 7. ura (13.05–14.00)
Mag. Astrid Doheny astrid.doheny@bildung.gv.at sreda: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Stephen Doheny B. A.
stephen.doheny@bildung.gv.at torek: 3. ura (9.40–10.20)
Mag. Julia Theres Gasser (IP)
julia.gasser@bildung.gv.at ponedeljek: 5. ura (11.25–12.15)
Mag. Sonja Koschier sonja.koschier@bildung.gv.at sreda: 7. ura (13.05–14.00)
Mag. Daniela Kulnik daniela.kulnik@bildung.gv.at četrtek: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Erik Manfred Lorenz erik-manfred.lorenz@bildung.gv.at sreda: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Alen Lulić
alen.lulic@bildung.gv.at po dogovoru
Mag. Hubert Male hubert.male@bildung.gv.at sreda: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Carina Melcher carina.melcher@bildung.gv.at po dogovoru
MMag. Natascha Metschina natascha.metschina@bildung.gv.at ponedeljek: 2. ura (8.35–9.25)
Mag. Nataša Mutzbauer-Dovjak
natasa.mutzbauer-dovjak@bildung.gv.at torek: 7. ura (13.05–14.00)
V. št. sv. mag. Valentin Müller valentin.mueller@bildung.gv.at sreda: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Marija Olip
marija.olip@bildung.gv.at torek: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Natascha Partl, dipl. ped., FV natascha.partl@bildung.gv.at sreda: 7. ura (13.05–14.00)
Mag. Daniela Pečnik daniela.pecnik@bildung.gv.at petek: 5. ura (11.25–12.15), po dogovoru
Mag. Maria Perne maria.perne@bildung.gv.at ponedeljek: 6. ura (12.15–13.05)
Maria Roblek dipl. ped.
maria.roblek@bildung.gv.at ponedeljek: 6. ura (12.15–13.05)
Mag. Johannes Rosenzopf johannes.rosenzopf@bildung.gv.at četrtek: 9. ura (14.50–15.40)
Dv. sv. mag. Stefan Schellander, ravnatelj hblawb-stpeter@bildung-ktn.gv.at

stefan.schellander@bildung.gv.at

torek: (9.35–12.15)
B.A. Toni Smrtnik toni.smrtnik@bildung.gv.at torek: 9. ura (14.50–15.40)
Marjan Štikar marjan.stikar@bildung.gv.at po dogovoru
Mag. Veronika Supan veronika.supan@bildung.gv.at

konvent.st-peter@gmx.net

torek: 5. ura (11.25–12.15)
Mag. Urša Šebat urska.sebat1@bildung.gv.at ponedeljek: 1. ura (07.45–8.35)
Mag. Hemma Till
till.hemma@bildung.gv.at četrtek: 7. ura (13.05–14.00)
Mag. Lidija Vouk-Grilc lidija.vouk-grilc@bildung.gv.at torek: 5. ura (11.25–12.15)
Dr. Mirjam Zwitter-Šlemic mirjam.zwitter-slemic@bildung.gv.at četrtek: 7. ura (13.05–14.00)
Mag. Maja Kos (asistentka za slovenščino) maya.kos@gmail.com po dogovoru

Spremljevalka mladih / Jugendcoach

Mag. Dunja Germ
pon – pet: 09:00 – 14:00
0664 60177 3390
dunja.germ@oesb.at

Vzgojiteljice v internatu Št. Peter

  • s. Urša Šebat, vodja Internata Št. Peter in enote Klara (novi internat)
  • Katja Križnar, vzgojiteljica v enoti Klara
  • Marta Habe, vodja enote Frančišek (3. nadstropje nad šolo)
  • Mojca Tavčar, vzgojiteljica v enoti Frančišek

Več o internatu: www.internat-stpeter.at