Združenje staršev

Z začetkom šolskega leta ste za vašo hčerko/vašega sina med drugim vplačali tudi prispevek za združenje staršev na naši šoli. Hvala lepa za podporo, ki pa je seveda tudi v šolskem letu 2015/16 ne mislimo porabiti zase, temveč v prid vašim (seveda tudi našim) otrokom.

Tako bomo v šolski skupnosti oziroma pri od zakona predvidenem šolskem forumu zastopali interese nas, staršev. Po drugi strani pa bomo tudi letos ponudili socialno najšibkejšim podporo pri financiranju obveznih vaj, tečajev in potovanj, ki so pač nekoliko dražji.

Za podporo lahko zaprosite s posebnim obrazcem. Izpolnjen obrazec lahko pošljete na naš e-mail naslov (zdruzenje.starsev@hlw-stpeter.at) ali pa ga daste vašemu otroku, da ga odda v ravnateljstvu šole v kuverti, s pripisom “Za združenje staršev”.

Podpiramo naslednje obvezne prireditve:

  • 1. letnik: intenzivni jezikovni teden (Ljubljana oz. Celovec),
  • 2. letnik: športni teden v Italiji,
  • 3. letnik: dunajska akcija,
  • 4. letnik: jezikovni teden v Angliji, na Irskem ali v Italiji.

Seveda pa smo vam na elektronskem naslovu na voljo tudi za druge namige, spodbude in vprašanja.

Pa še to: Vabimo Vas, da se tudi sami aktivno vključite v Združenje staršev in tako sooblikujete življenje dijakinj in dijakov na šoli.

Predstavniki združenja staršev

Predsednik:
Sticker Hanzi (A),
St. Peter/Šentpeter 7, A-9184 St. Jakob/Šentjakob,
Tel.: 04253/597,
Email: h.sticker@aon.at

Namestnik:
Margit Wutti (A),
Stari grad 101, 9582 Latschach/Loče
Tel.: 04254 2705,
Email: m.wutti@utanet.at

Zapisnikar:
Andrej Mohar,
Pugrad/Podgrad 54,A-9072 Ludmannsdorf/Bilčovs,
Tel.: 0664/5018066,
Email: andrej@aon.at

Namestnik zapisnikarja:
Mag. Marjan Gallob,
Taborstraße 4, A-9581 Ledenitzen/Ledince,
Tel.: 0676/87727745,
Email: marjan.gallob@gmx.at

Blagajnik:
Heidemarie Maurer Santner,
ohann-Straussgasse 3, A-9170 Ferlach/Borovlje,
Tel.: 0664 3154586
Email: heidi.maurer@gmx.at

Namestnik blagajnika:
Jere Gregor,
Novo naselje 5b, SLO-1261 Dobrunje,
Email: gregorjere@siol.net

Kontrolorja blagajne:
DI Reichmann Anton,
Selkach/Želuče 19, A-9072 Ludmannsdorf/Bilčovs,
Email: email@reichmann.at

Tereza Hrabar Simon,
Hladnikova ul. 44, SLO-4294 Križe,
Email: tereza.simon@telemach.net

Zastopniki razredov:

I. letnik:
Einspieler Sabine,
Klagenfurter Straße 7/3/1, A-9170 Ferlach/Borovlje,
Tel.: 0650 9183088
Email: sabine.einspieler@gmx.at

IV. letnik:
Bužinel Elvis,
Plešivo 37a, SLO-5212 Dobrovo v Brdih,
Tel.: 00386/41/671705,
Email: info@buzinel.si

V. letnik:
Teja Robič,
Spodnje Rute 8, SLO-4282 Gozd Martuljek,
Tel.: 00386/31/214925,
Email: tejarobic@yahoo.com